Rodzinny jubiler ze Słupska

Jubiler ES. M. Stanisławscy to rodzinny zakład ze Słupska specjalizujący się w profesjonalnych usługach jubilerskich. Zajmujemy się sprzedażą, wytwarzaniem, renowacją, grawerowaniem i naprawą biżuterii ze złota oraz srebra. W naszym sklepie jubilerskim można kupić m.in. następujące wyroby:

  • obrączki ślubne,
  • pierścionki zaręczynowe,
  • kolczyki,
  • łańcuszki.

Oferowana przez nas wysokiej klasy biżuteria zachwyca swoją elegancją, modnym designem oraz precyzją wykonania. Nasz asortyment obejmuje wyroby różniące się od siebie liczbą i rodzajem zastosowanych kamieni szlachetnych oraz innych ozdób, a zatem każdy klient jest w stanie znaleźć w naszym sklepie najodpowiedniejszy dla siebie produkt. Ceny oferowanych przez nas pierścionkówobrączek i innych kosztowności są bardzo konkurencyjne.

Profesjonalne usługi jubilerskie w Słupsku

Oprócz sprzedaży biżuterii oferujemy osobom ze Słupska i okolic profesjonalne usługi złotnicze, takie jak polerowanie złota oraz grawerowanie. Pracujący w naszym zakładziejubilerzy usuwają z używanych pierścionków i obrączek nagromadzony brud oraz inne zanieczyszczenia, przywracając tym cennym ozdobom dawny blask. Oferowana przez nas usługa renowacji ma korzystną cenę, dlatego warto z niej skorzystać, gdy chce się zachować w dobrym stanie biżuterię ślubną czy zaręczynową.

Z kolei grawerowanie to sposób na personalizację swoich obrączek ślubnychpierścionków zaręczynowych oraz sygnetów. Ręcznie lub przy pomocy nowoczesnych maszyn sterowanych komputerowo grawerujemy inicjały pary młodej, datę ślubu albo inne napisy. Wygrawerowane wzory zdobią biżuterię już na stałe i sprawiają, że jest ona jedyna w swoim rodzaju.

W ofercie naszej firmy znajduje się także m.in. skup złota i srebra oraz naprawa biżuterii. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu naszego zakładu oraz doświadczeniu naszych złotników jesteśmy w stanie wykonać wszelkie skomplikowane naprawy.

Biżuteria na indywidualne zamówienie

Ponadto w naszym zakładzie jubilerskim wykonujemy obrączkikolczykipierścionki i inne ozdoby na indywidualne zamówienie, korzystając przy tym z materiałów własnych lub dostarczonych przez zamawiającego. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom klientów, nasi jubilerzy realizują również niestandardowe projekty. Staramy się zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających osób, gdyż zdajemy sobie sprawę, że biżuteria, którą u nas kupią, będzie dla nich cenną pamiątką na długie lata. Dlatego też staramy się, aby każdy pochodzący z naszego zakładupierścionek zaręczynowy, sygnet czy inny produkt był wykonany z największą starannością i spełniał w stu procentach oczekiwania danej klientki lub klienta.